אודות החברה

StartTECH מספקת מענה לבעלי עסקים וחברות בארץ, עיצבנו רשת שירותים אשר נותנת מענה מקיף, מלא ומקצועי אשר מתאים לכל לקוח באשר הוא . בחברתנו תוכלו למצוא אנשי קוד, מעצבים ואנשי שיווק ואסטרטגיה מהמובילים והמקצועיים בתחום. אנו יודעים בדיוק מה אתם צריכים בכל שלב ושלב בפיתוח העסק. אנו מחזיקים בעשרות שנים של ניסיון בתחום של בניית אתרים שבהם יצרנו עשרות אתרים עבור מגוון רחב של לקוחות.

אנו מציעים פיתוח אתר בשלמותו! החל משלב השיווק ומחקר השוק- בדיקה ומעקב אחר אתרים מתחרים והכוונת מילות מפתח נכונות לתחום הרצוי וכלה בהבאת המוצר המוגמר לרמה הגבוהה ביותר. אנו מקפידים לרדת לעומק הפרטים, בין אם בבניית אתר רספונסיבי שיתאים לכלל המידות של מכשירי הסמארטפון או בבניית אתר נגיש שיכיל אפשרויות להתאמת התוכן של האתר בהתאם לצרכי הגולש כגון: בהירות, ניגודיות עיצוב וכו’.כמו כן, אנו שמים דגש רב על חווית המשתמש, המטרה היא לגרום ללקוח פוטנציאלי לגלוש באתר שלכם זמן רב, כאשר בסופו של דבר אתם מעוניינים שהוא יבצע את הפעולה שלשמה הקמתם את האתר. בהתאם לכך אנו דואגים לבנות אתר חדשני וייחודי שיתאים למגמות המתהוות בשוק. אנו גם מוסיפים אפקטים ופיצ’רים שמעשירים את חווית המשתמש ומוסיפים הנאה בעת הגלישה באתר. וגם כי אנחנו אנשים טובים שכיף לעבוד איתם, אמינים, לא הולכים לשום מקום מלבד להצלחה, עובדים ימים כלילות, מסורים ללקוחותינו ועונים לטלפון כל יום ובכל שעה(חוץ משבת כמובן).

אנו מאמינים כי אפליקציות ואתרי אינטרנט צריכים להיות ייחודיים וחדשניים, אך לא רק הם חייבים לספק חוויית משתמש מעולה ומהנה שמחברת אליהם משתמשים.

אנו מאמינים כי המחוייבות שלנו עבור הלקוחות שלנו היא לייצר פתרונות טכנולוגיות מהפכניים עם  עיצובים ומערכות מתקדמות, תוך שימוש בכלי הטכנולוגיה הטובים בעולם.

לגרום לכם לראות את האתר שלכם ולהתרגש זו המטרה שלנו , אנחנו לא חברה של מקצוענים , אנו מקצוענים שיש להם חברה .

עיצוב הטיל לאתר

בואו להתיעץ איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

[contact-form-7 id=”401″]

ממגוון לקוחותינו